MyFitnessPal

iOS için Kalori Sayacı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 83.3 MB
  • Version 5.12
  • Dil TR / EN
  • Firma MyFitnessPal.com
MyFitnessPal; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde günlük kalori miktarını hesaplamanıza olanak sağlayan oldukça faydalı bir kalori sayacı uygulamasıdır.

MyFitnessPaliOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde günlük kalori miktarını hesaplamanıza olanak sağlayan oldukça faydalı bir kalori sayacı uygulamasıdır.

Formuna dikkat eden ve sağlıklı kilo vermek isteyen kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş uygulama içerisinde 5.000.000'dan fazla yiyecek çeşidi yer alıyor. En geniş yiyecek veritabanına sahip uygulama yiyecek ve egzersiz girişleriyle fazla kilolarınızı vermenizde yardımcınız olacak.

Aynı anda birden fazal yiyecek girişi yapabileceğiniz uygulamada bütün öğünleri ekleyerek kaydedebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınız ile bağlantı kurarak onların gelişmelerini takip edebilir ve kendi gelişmelerinizi arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz. Bu sayede motivasyonunuz artacaktır. Bunun yanı sıra kendi özel yemek ve egzersizlerinizi oluşturabilir, bütün belli başlı besinleri, ilerleme raporlarını, diyet profiline dayalı özel hedefleri ve metrik, İngiliz birimlerini tamamen destekleyen yemek tarifi hesaplayıcı ile izleyebilirsiniz.

Uygulama içerisinde bulunan barkod tarayıcı sayesinde bulmak istediğiniz bir yiyeceğiniz barkodunu tarayarak veritabanındaki karşılığını bulabilirsiniz. Kalori, yağ, karbonhidrat, şeker, lif, kolesterol gibi tüm ana besin maddelerini takip etmeniz mümkün. Ayrıca uygulamada kolay erişim için sıkça kullanılan yiyecekler otomatik olarak hatırlanmaktadır.

Formunuza dikkat ediyorsanız veya sağlıklı kilo vermek istiyorsanız MyFitnessPal uygulamasını mutlaka denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
MyFitnessPal indir